2020-05-26, antradienis, 23:21.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:54, leidžiasi 21:34, dienos ilgumas 16:40.

Tinkamiausi fotoaparatai jums – kaip išsirinkti?

2019-07-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Tinkamiausi fotoaparatai jums – kaip išsirinkti?

Jeigu nusprendėte įsigyti fotoaparatą, tada puikiai žinote, kaip sunku rasti pažįstamų ar aplinkinių, kurie galėtų pasidalinti naudingais ir aiškiais patarimais. Fotoaparatai nėra labai populiari sritis – nėra daug specialistų ir, negana to, retas fotografas žino, kokie fotoaparatai tinka jums ar jūsų draugui.

 


Jeigu nusprendėte į pagalbą pasitelkti internetą, tada užėjote į tinkamą vietą – trumpai apibūdinome pagrindinius fotoaparatų tipus ir apibendrinome, kuris tipas tinkamiausias jums.

 


Fotoaparatų tipai
Kaip ir visi daiktai, fotoaparatai taip pat turi savo paskirtį. Fotografavimo priežastys gali būti įvairios, todėl galimi ir skirtingų tipų fotoaparatai.

 


Skaitmeniniai fotoaparatai
Tai patys populiariausi fotoaparatai dėl geros kainos ir kompaktiškumo – dažniausiai objektyvas išlenda tik įjungus, o vos tik fotoaparatą išjungiate – jis „susitraukia“ ir taip prietaisas užima labai mažai vietos.


Iš skaitmeninių fotoaparatų nesitikėkite profesionalumo – dėl kompaktiškumo apribotos lęšio galimybės, todėl tamsoje daromos nuotraukos nėra labai ryškios, o priartinimas dažnai apribotas ties 5x.Foto: Senukai.lt

 


Sisteminiai fotoaparatai
Trumpai tariant, sisteminis fotoaparatas yra veidrodinis fotoaparatas, tik be veidrodžio. Dėl šios ypatybės fotoaparatas nepraranda daugelio galingų fotografavimo funkcijų ir galimybių, tačiau vis tiek išlieka nedidelis ir lengvas. Taigi, sisteminis fotoaparatas yra kompaktiška veidrodinio fotoaparato versija su, galima teigti, tomis pačiomis funkcijomis.
Vis dėlto, dėl pašalinto veidrodžio, fotografuojant matomas vaizdas nėra tiesioginis – jis rodomas naudojant sensorių, todėl galutinis rezultatas nėra toks tikslus, kaip veidrodiniame fotoaparate.Foto: Senukai.lt

 


Veidrodiniai fotoaparatai
Šis tipas geriausiai pasitarnauja fotografams jau keletą dešimtmečių. Kad ir kokiomis technologijomis apkraunami sisteminiai fotoaparatai, veidrodiniai vis tiek užima aukščiausią poziciją.


Veidrodiniai fotoaparatai garantuoja puikias nuotraukas įvairiomis aplinkybėmis, kaip sporto renginiai, gamta ar tiesiog miesto peizažai.


Įdomus faktas – šių fotoaparatų svoriai labai įvairūs. Na o rinktis reikia jums – jeigu naudosite didelį ir masyvų objektyvą, tada sunkesnis fotoaparatas gali sukurti geresnį svorio balansą.Foto: Senukai.lt

 


Svarbiausia poreikiai ir biudžetas
Kaip jau matote, pagrindiniai tipai yra trys ir kiekvienas ir jų suteikia kitokias galimybes ir funkcijas. Jeigu jau žinote, kuris fotoaparato tipas jums tinka labiausiai – nusistatykite galimą biudžetą ir rinkitės savo mėgstamo tipo fotoaparatą pagal finansines galimybes. Užeikite į internetinę parduotuvę senukai.lt, kad pamatytumėte, kurie fotoaparatai labiausiai tinka jums.
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt