2019-05-24, penktadienis, 07:49.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:58, leidžiasi 21:30, dienos ilgumas 16:32.

Šeštadienį į Kėdainius atvyksta nuotaikinga ,,Rudens gėrybių mugė’’

2017-10-04, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šeštadienį  į Kėdainius atvyksta nuotaikinga ,,Rudens gėrybių mugė’’

Spalio 7 dieną į Lietuvos vidurį, Kėdainius, atvyks nuotaikingas rudens pasitikimas ir nuimto derliaus prekyba! Nuo 9 iki 15 val Rinkos aikštė atgis ne pirmus metus iš eilės organizuojamu ir visų laukiamu renginiu ,,Kėdainių rudens gėrybių muge’’, kuriame rasite visko, kas padės pasiruošti šaltiesiems sezonams.

 


Miesto centre susirinkę prekybininkai iš įvairiausių Lietuvos kampelių Kėdainių miesto gyventojus ir svečius džiugins amatais, tautodaile, ūkio prekėmis, sodinukais, daigais ir nuotaikingomis pramogomis!

 

 

Nuo maisto iki buities

Rinkos aikštę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas dovanos galimybę kiekvienam kažką sau rasti. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, bet ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus nuo buities iki ūkio reikmenų.

 

Rudens pasitikimas su nuotaika ir gėriu

,,Kėdainių rudens gėrybių mugės’’ tikslas paskatinti rudenį pasitikti linksmai iš draugiškai. Todėl prie renginio prisijungs ir VŠĮ Beglobių gyvūnų organizacija ,,Puma’’, kuri specializuojasi gyvūnų globoje.  Atmosferai skambesio suteiks renginyje skambanti muzika, mažųjų lauks linksmybės ir pramogos.  Tad pasitikime šaltuosius sezonus su skambesiu ir puikia nuotaika jau spalio 7 dieną 10-16 Laisvės aikštėje, Kėdainiuose Papildoma informacija festivus.lt arba telefonu +370 670 42441. 

Contact form

Šios dienos vardadieniai