2020-10-28, trečiadienis, 22:05.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 07:15, leidžiasi 16:47, dienos ilgumas 9:32.

Šaunūs krepšinio veteranų startai BALTIC CUP taurės turnyre

2018-06-03, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šaunūs krepšinio veteranų startai BALTIC CUP taurės turnyre

Tris dienas Estijoje, Saremos salos Kuressare mieste vyko įvairaus amžiaus moterų ir vyrų veteranų grupių Baltijos šalių krepšinio turnyras BALTIC CUP, kuriame dalyvavo Estijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos komandos.

 

Lietuvos sportinę garbę ginti buvo patikėta ir 2 mūsų krašto veteranų 65+ ir 40+ amžiaus grupių komandoms.

 

65+ amžiaus grupės krepšinio komanda Kėdainių „Kėdainiai“ buvo papildyta Vilniaus, Kaišiadorių krepšinio veteranais, jai vadovavo, o kartu ir žaidė  nenuilstantis sporto veteranas Vygandas Valiukevičius. Pirmose rungtynėse mūsų krepšininkai susitiko su Latvijos „Tukums“ krepšininkais ir juos įtikinamai nugalėjo rezultatu 54:32.

 

Kovoje dėl čempionų vardų Kėdainių „Kėdainiai“ 65+ sekančią dieną kovojo su labai pajėgiu Talino „Kalev“ penketuku. Ir šiose rungtynėse pajėgesni buvo mūsų krepšininkai, nugalėdami savo bendraamžius iš Estijos, rezultatu 43:31, ta pergale iškovodami turnyro BALTIC CUP čempionų vardą.

 

Sekdami vyresniųjų pavyzdžiu 40+ amžiaus grupės krepšinio komanda Kėdainių „Kėdainiai“, kuriai vadovavo, o kartu ir žaidė Dainius Šutkus, pirmąją varžybų dieną pasiekė pergalę prieš Rygos „Ryga“ komandą rezultatu 54:36, ir antrąją varžybų dieną taip pat kovojo dėl turnyro čempionų vardų.

 

Po atkaklios, vyriškos  kovos šioje amžiaus grupėje, čempionais tapo Estijos „Scaweld“ krepšininkai paskutinėse sekundėse nugalėję kėdainiečius rezultatu 37:35.

 

Visų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio prizais, žaidėjai – medaliais.

 

Krepšinio veteranų 65+ ir 40+ krepšinio komandos nuoširdžiai dėkoja Kėdainių rajono savivaldybei, AB „Lifosa“, UAB „Fortera“ už pagalbą dalyvaujant šiame prestižiniame Baltijos šalių krepšinio veteranų turnyre.

 

                                                                                                                      Kėdainių rajono savivaldybės informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt