2019-11-13, trečiadienis, 01:53.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 07:45, leidžiasi 16:18, dienos ilgumas 8:32.

Paskubėkite pateikti prašymus išmokai

2018-11-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Paskubėkite pateikti prašymus išmokai

Primename, kad nuo š. m. sausio 1 d. kiekvienam vaikui nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniam vaikui, jeigu jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa, bet ne ilgiau iki 21 metų, skiriama ir mokama universali išmoka vaikui (30,02 Eur) per mėnesį.  Siekdami, kad išmoką vaikui nuo 2018 m. sausio 1 d. už visus priklausančius 12 mėnesių gautų visi vaikai, maloniai raginame tėvelius, auginančius vaikus, kreiptis dėl išmokos skyrimo.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymu, išmoka skiriama ir mokama nuo teisės gauti išmoką atsiradimo dienos, tačiau ne daugiau kaip už 12 praėjusių mėnesių nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų išmokai skirti pateikimo dienos.

 

Prašymą išmokai galite pateikti vienu iš būdu: elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt arba galite kreiptis pagal deklaruotą gyvenamąją vietą į seniūnijos socialinį darbuotoją ar specialistą. Jei gyvenamoji vieta nedeklaruota, kreipkitės į seniūnijos socialinį darbuotoją ar specialistą, pagal faktinę gyvenamąją vietą. Kreipiantis į seniūnijos socialinį darbuotoją ar atsakingą specialistą, kartu su prašymu reikia pateikti asmens dokumentą ir asmeninę banko sąskaitą į kurią pageidausite pervesti išmoką.

 

                                                                                                                        Kėdainių rajono savivaldybės informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai