2019-03-21, ketvirtadienis, 19:34.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Muitininkai parodė, kiek kontrabandinių cigarečių pakelių telpa automobilio padangose

2018-03-20, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
 Muitininkai parodė, kiek kontrabandinių cigarečių pakelių telpa automobilio padangose

   Raigardo kelio poste dirbantys muitininkai parodė, kiek kontrabandinių cigarečių pakelių gali sutilpti į lengvojo automobilio padangas. Net 359.

 

    Tiesa, nelegaliai gabenamus pakelius į savo automobilio ratus sukimšo ne pareigūnai, o kovo 8-osios popietę į Lietuvą ketinęs įvažiuoti baltarusis. Vyriškis, kaip įprasta tokiais atvejais, pareigūnams žodžiu deklaravo, jokių akcizinių prekių, viršijančių apmokestinamas normas, negabenantis. Tačiau sieną kertančio baltarusio žodžius muitininkai nusprendė patikrinti.

 

    Pareigūnų naudojamo tankio matuoklio ir metalo detektoriaus duomenys abejones tik padidino – baltarusio fordo padangose prietaisai rodė ne tik orą. O kad įsitikintų galutinai, muitininkai numontavo vieną „Ford Mondeo“ ratą ir peršvietė jį rentgenu.

 

     Rentgeno nuotraukoje akivaizdžiai matėsi, kad padangoje yra organinės kilmės daiktų, todėl buvo priimtas sprendimas atverti visus automobilio ratus.

 

      Prapjovę pirmąją padangą muitininkai rado aplink ratlankį apsuktus rūkalų paketus, kurie buvo sutvirtinti ir prie ratlankio priklijuoti lipnia juosta. Taip kontrabandininkas, matyt, tikėjosi išvengti nelegalaus krovinio „baladojimosi“ į padangos kraštus, kas trukdytų jam važiuoti greičiau, ir galėtų sukelti papildomų įtarimų pasienyje.

 

     Iš viso fordo padangose aptikti 359 pakeliai kontrabandinių cigarečių „Minsk Superslims“. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia daugiau kaip 1180 eurų. Nelegaliai gabenti rūkalai ir baltarusio fordas sulaikyti.

 

                                                                                                                     Muitinės departamentas

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai