2019-12-07, šeštadienis, 23:10.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 08:26, leidžiasi 15:51, dienos ilgumas 7:24.

Laisvalaikio zona namuose: kaip ją įsirengti?

2019-08-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Laisvalaikio zona namuose: kaip ją įsirengti?

Tie, kurie namuose turi laisvą kambarį (ar bent jau dalį jo), šią erdvę neretai nusprendžia paversti laisvalaikio zona – juk daug smagiau, kai visos pramogos yra vienoje vietoje. Jei ir Jūs svarstote apie tokią galimybę, pirmiausia susipažinkite su šiais patarimais – tuomet visas planavimo procesas bus kur kas paprastesnis!

 

Susidarykite visų namiškių pomėgių sąrašą. Pramogas namuose kiekvienas įsivaizduoja savaip, todėl įsirenginėdami laisvalaikio zoną, turėtumėte žinoti, ko iš jos tikisi visi šeimos nariai. Pasiruošę tokį sąrašą, kur kas lengviau suplanuosite būsimus pirkinius (galbūt kai kurių daiktų pirkti ir nereikės) bei paprasčiau pasirinksite patogiausią išplanavimą. Šiame, planavimo etape, gali kilti daug ginčų ir diskusijų – būkite tam pasiruošę ir stenkitės ramiai išklausyti kiekvieno namiškio poreikius.

 

Pasirūpinkite patogia sėdėjimo vieta. Nesvarbu, ar šiame kambaryje žaisite žaidimus, ar skaitysite knygas, tikrai norėsite komfortiškai įsitaisyti – dėl to baldų pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Šiai neįpareigojančiai erdvei labai dažnai pasirenkami modernūs sėdmaišiai, tačiau priklausomai nuo Jūsų vizijos, kambaryje galite pastatyti ir minkštą sofą ar kelis supamus krėslus. Tiesa, vertėtų nepamiršti atsižvelgti ir į kambario dydį: jei baldai bus labai dideli, nebeliks vietos smagioms linksmybėms.

 

Pirmenybę teikite universalioms pramogoms. Apsispręsti, kokias pramogas parinkti šiam kambariui, gali būti tikrai sudėtinga, tačiau niekuomet nesuklysite, jeigu labiausiai įvertinsite funkcionalumą. Vienas iš tokių variantų gali būti žaidimų konsolės: nors gali atrodyti, kad šie prietaisai skirti tik žaidimų mėgėjams, smarkiai klystate. Turėdami konsolę, galėsite išbandyti įvairias interaktyvias veiklas ar netgi pasitelkti virtualią realybę. Galimybės šiuo atveju priklausys nuo pasirinkto modelio – jei norite iš arčiau su jais susipažinti, spauskite čia: https://pigu.lt/lt/zaidimu-konsoles-kompiuteriai-xbox-sony-playstation-nintendo.

 

Įsigykite didelį televizorių. Tai dar vienas labai universalus namų prietaisas, kurį pritaikysite tiek žaisdami žaidimus, tiek žiūrėdami filmus ar mėgstamas televizijos programas – laisvalaikio kambaryje toks įrenginys tikrai pasitarnaus. Be to, naujausi televizoriai suteikia prieigą prie interneto, taip dar labiau praplėsdami Jūsų galimybes. Jei svarstote būtent apie tokį gaminį, gausų šių televizorių pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/televizoriai.

 

Nepamirškite mažiausių šeimos narių poreikių. Jei turite jaunesnių atžalų, galite neabejoti – jie kur kas mieliau leis laiką kartu su Jumis, o ne žaislų pilname savo kambaryje, tad iš anksto pravartu šioje erdvėje paskirti atskirą zoną ir jų žaidimams. Kokie daiktai joje dominuos, priklausys nuo mažylių poreikių: tai gali būti ir lavinamieji užsiėmimai, ir supamieji arkliukai. Svarbiausia, kad žaislai vis dar būtų įdomūs Jūsų atžaloms!

 

Nuspręsite, kiek ketinate investuoti. Nors atskiras laisvalaikio pramogoms skirtas kambarys skamba puikiai, tokiai erdvei prireikia ir nemažai investicijų, todėl jau iš anksto vertėtų pagalvoti, kiek pinigų ketinate išleisti. Žinoma, turėdami savitą viziją, visus reikiamus daiktus galite pirkti palaipsniui, pastebėję akcijas ar išpardavimus. Daug sutaupyti leidžiančių pasiūlymų visuomet rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – užsukite apsižvalgyti.

 

Apgalvoję visus šiuos aspektus, įsirengsite itin jaukų ir patogų laisvalaikio kambarį. Svarbiausia, kad čia netrūktų veiklos ir smagių užsiėmimų – jei nuoširdžiai padirbėsite, ši vieta gali tapti visos šeimos susibūrimo centru, todėl iš tiesų verta pasistengti!

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai