2019-07-17, trečiadienis, 22:04.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:05, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:37.

Kultinė komedija „Pasiklydęs skambutis“ atvyksta į Kėdainius

2018-02-21, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kultinė komedija „Pasiklydęs skambutis“ atvyksta į Kėdainius

Profesionalus komedijos teatras „Domino“ kovo 19 d. 18 val. į Kėdainius atvyksta su tikrais įvykiais paremta kultine komedija „Pasiklydęs skambutis“. Taip yra nutikę kiekvienam iš mūsų. Ir, greičiausiai, net ne vieną kartą…

 

Reklamos prodiuseris Haris ir jo žmona Roberta keliauja aplankyti savo draugų – ne itin sėkmingo rašytojo Polo ir jo senamadiškos žmonos Lauros. Laukia daug žadantis savaitgalis – gardi vakarienė, vynas ir pokalbiai iki paryčių.

 

Haris ir Roberta vėluoja. Regis, pasiklydo. Paskambinę draugams ir išsiaiškinę, kuria kryptimi važiuoti, jie pamiršta… o ne!… nuspausti pokalbio išjungimo mygtuką. O, tuo metu, Polas ir Laura susėda ant sofos ir… įsijungia garsiakalbį. Gal ir gėdinga klausytis svetimų pokalbių, bet be galo įdomu!

 

Deja, iš Hario ir Robertos lūpų jie išgirsta visai ką kita, nei tikėjosi… Pasirodo, draugai neturi nė menkiausio noro praleisti visą savaitgalį kaimo troboje su nevykėliais. Laura sužino, kad draugų akyse atrodo kaip baidyklė, šoka kaip karvė, o Polas nesugeba parašyti nieko vertinga, uždirbti pinigų ir pradėti gyventi geriau…

 

Polas ir Laura ima svarstyti, ką daryti toliau. Atšaukti vakarienę? Prisipažinti, kad girdėjo visą siaubingą pokalbį? O gal nutylėti ir vėliau atvykusiems draugams užkurti pirtį? Tegul tikra komedija prasideda!

 

Susitikime kovo 19 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre!

 

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir kultūros centro kasoje.

Contact form

Šios dienos vardadieniai