2020-08-12, trečiadienis, 03:57.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:50, leidžiasi 20:54, dienos ilgumas 15:4.

Koronavirusas patvirtintas „Lifosos“ darbuotojui

2020-07-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Koronavirusas patvirtintas „Lifosos“ darbuotojui

Penktadienį, liepos 17 d., bendrovė „Lifosa“ iš sveikatos priežiūros įstaigos gavo informaciją, kad bendrovės darbuotojui patvirtintas užsikrėtimas ir susirgimas koronavirusu. Darbuotojui pasireiškė karščiavimas, jis šiuo metu gydosi ir yra izoliuotas.

 

Apie nustatytą koronaviruso atvejį bendrovė informavo atsakingas institucijas ir konsultuojasi su Visuomenės sveikatos centru dėl tolesnių veiksmų.

 

Užsikrėtusysis dirba įmonės sieros rūgšties ceche. Nustatyta, kad 7 cecho darbuotojai turėjo artimą sąlytį su užsikrėtusiuoju. Šie darbuotojai izoliuoti, jiems atliekamas koronaviruso tyrimas.

 

„Vos tik sužinoję apie nustatytą užsikrėtimą, dezinfekavome sieros rūgšties cechą ir ėmėmės kitų reikalingų priemonių. Cecho darbuotojai privalo dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo tarpusavyje ir reguliariai dezinfekuoti rankas. Dar nuo koronaviruso protrūkio pradžios visi įmonės darbuotojai yra aprūpinti apsaugos priemonėmis. Bendrovės vadovybė nurodė darbuotojams jomis naudotis ir likti itin budriems“, – teigia Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius.
Sieros rūgšties cechas reguliariai dezinfekuojamas. Dezinfekcija atliekama ir kitose įmonės patalpose.

 

Rūpindamasi darbuotojų saugumu, „Lifosa“ imasi visų priemonių infekcijos plitimui sustabdyti: ribojami tiesioginiai darbuotojų tarpusavio kontaktai, pasitarimus ir susirinkimus įmonės vadovybė nurodė organizuoti nuotoliniu būdu arba juos atšaukti.

 

Įmonė planuoja organizuoti sieros rūgšties cecho darbuotojų tyrimus dėl koronaviruso bendrovės lėšomis.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt