2018-10-19, penktadienis, 09:56.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 07:56, leidžiasi 18:09, dienos ilgumas 10:13.

Kėdainiuose – neeilinės krepšinio rungtynės

Kovo 25d. Kėdainių ,,Nėvėžio‘‘ vyrų laukia kova prieš Pasvalio ,,Pieno žvaigždžių‘‘ ekipą. Šiuo metu nuo atkrintamųjų varžybų traukinio Kėdainių klubą skiria tik viena pergalė, tad šios rungtynės prieš septintoje vietoje žengiančias ,,Pieno žvaigždes‘‘ gali būti didelis postūmis į priekį atkrintamųjų varžybų link. Juk šį sezoną Pasvalio klubas jau buvo įveiktas. Tačiau į Kėdainius taip pat užsuks Alytuje pradėta krepšinio šventė! Tad šios rungtynės pasižymės ne vien kieta kova krepšinio aikštelėje, bet ir renginių gausa pertraukų metu.

Iki antrojo kėlinio vidurio laukia įdomi spėlionė – kiekvienas sirgalius galės tapti šių rungtynių orakulu ir spėti  rezultatą bei pasirinkto žaidėjo pelnytų taškų skaičių. Tad kviečiame rinktis į 17:00 prasidedančias rungtynes kiek ankščiau. Tiksliausiai atspėjusieji bus apdovanoti!

Taip pat Jūsų lauks žaidimai minutės pertraukėlių metu. Tai bus naujovė Lietuvos krepšinio pasaulyje, kadangi dar niekada joks klubas nėra siūlęs tokių žaidimų. Tad dalyviams teks paplušėti tiek fiziškai, tiek ir parodyti savo žinias apie krepšinį! Dalyviai bus apdovanoti puikiais prizais.

Ir tai dar tikrai ne viskas – laukia dar daug staigmenų bei vietinių atlikėjų pasirodymai, kurie bus pristatyti jau netrukus, tad paskubėkite įsigyti bilietus. Bilietai parduodami Kėdainių arenoje darbo dienomis (nuo 16:00 iki 18:00 val.), PayPost skyriuose Kėdainiuose bei internetu – www.ticketmarket.lt.