2020-01-19, sekmadienis, 14:29.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 08:28, leidžiasi 16:28, dienos ilgumas 8:i.

Kėdainių rajono dainų ir šokių šventėje - 1360 dalyvių

2018-06-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kėdainių rajono dainų ir šokių šventėje - 1360 dalyvių

Birželio 9 dieną Kėdainių arenoje vyko rajono dainų ir šokių šventė „Kokia nuostabi, Lietuva, esi!“, kuri buvo skirta  Lietuvos valstybės  atkūrimo 100-mečiui paminėti. Kėdainių rajonas yra išlaikęs Dainų švenčių tradiciją. 36-ojoje šventėje dalyvavo 87 mėgėjų meno kolektyvai, kuriuos paruošė 59 kolektyvų vadovai.

 

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius džiaugėsi, kad dainų ir šokių šventė pritraukė gausų būrį kėdainiečių, kurie neabejingi tautiškumui.

 

Nuostabu, kad ši šventė yra rekordinė, kurioje dalyvauja net 1360 dalyvių.Noriu labai padėkoti kolektyvų vadovams, kurie šiai šventei rengė šokėjus, dainininkus, muzikantus. Aš didžiuojuosi, kad į  Respublikinę dainų šventę, kuri prasidės liepos 1 dieną,vyks net 570 mūsų rajono dalyvių. Tai bus viena didžiausių Lietuvos rajono savivaldybių delegacijų, dalyvausiančių Respublikinėje dainų šventėje. Aš tikiu, kad  Dainų ir šokių šventės Lietuvoje, kaip ir Kėdainiuose tęsis amžinai“, – kalbėjo S. Grinkevičius.

 

Dainių iš šokių šventės pabaigoje visų kolektyvų vadovai ištiesė kėdainiečių ir miesto svečių išaustą 100 metrų vytinę juostą.

 

Taip pat vyko šventinė eisena nuo rajono savivaldybės, kurią papildė varinių pučiamųjų instrumentų orkestras „Sklepučini“ iš Panevėžio rajono.

 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai