2019-01-18, penktadienis, 13:28.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 08:29, leidžiasi 16:27, dienos ilgumas 7:58.

Kėdainių rajone girtą ir teisių neturintį vairuotoją sustabdė ,,ežys" (video)

2018-02-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
  Kėdainių rajone girtą ir teisių neturintį vairuotoją sustabdė ,,ežys" (video)

Vasario 11 d. apie 23.10 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Kauno apskr. VPK) budėtojai sulaukė gyventojų pranešimo, kad Kaune, P. Lukšio g., galimai neblaivus jaunuolis automobiliu „VW Passat" išvažiavo nežinoma kryptimi.

 

Nedelsiant į įvykį reagavę pareigūnai, ieškodami neblaivaus vairuotojo, už 20 min. sulaukė pranešimo, kad Krakių seniūnijoje automobilį „Seat Leon" kliudė automobilis „VW Passat", kuris iš įvykio vietos iškart pasišalino.

 

Pareigūnams nuvykus į eismo įvykio vietą minėtu adresu, pasitikęs „Seat Leon" vairuotojas (gim. 1990 m.) paaiškino, jog jam važiuojant keliu Betygala-Ilgižiai-Krakės-Bokštai, link Krakių, jį bandė lenkti automobilis „VW Passat", tačiau užbaigdamas manevrą kliudė jo vairuojamą automobilį, jį apgadino ir nesustojęs nuvažiavo toliau.

 

Apie 1.40 val. pareigūnai pastebėję minėtą „VW Passat" automobilį, nedelsiant ėmė stabdyti, tačiau šis nepakluso teisėtam pareigūnų reikalavimui ir nestojo. Panaudojus specialią priemonę ,,ežį“, Kėdainių rajone esančiame Novočebės kaime,  automobilis buvo sustabdytas ir sulaikytas 19-metis jo vairuotojas. Alkoholio matuokliu vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis - 2,59 prom. Jaunuolis vairuoti negalėjo ne tik todėl, jog buvo neblaivus, bet ir todėl, jog neturi teisės vairuoti transporto priemones.

 

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

 

                                                                                                                                      Kauno apskr. VPK info
 

Video:

Contact form

Šios dienos vardadieniai