2020-07-07, antradienis, 05:28.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:53, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:58.

Kaip išsirinkti lauko gultą savo kiemui?

2019-08-03, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kaip išsirinkti lauko gultą savo kiemui?

Atšilus orams, daugelis iš mūsų vis dažniau pagalvoja apie atpalaiduojantį poilsį mėgaujantis maloniai šildančiais saulės spinduliais – jei Jūsų kiemas ar sodas yra pakankamai didelis, tokius norus nesunku paversti realybe. Tam, kad gulėti būtų patogu, labai dažnai pasirenkami lauko gultai – nusprendus pasirinkti šiuos baldus, vertėtų apgalvoti kelis pagrindinius aspektus.

 

Atkreipkite dėmesį į gamyboje naudojamas medžiagas. Atsižvelgus į gultų apdailą, galima įvertinti tam tikras jų ypatybes. Pavyzdžiui, jeigu rinksitės iš metalo ar rotango pagamintus baldus, jie nustebins tvarumu, tačiau bus kur kas kietesni nei, pavyzdžiui, gobelenu padengti modeliai. Mediniai gultai bus vieni brangiausių ir tvirčiausių (ypač tuomet, jei skirsite jiems daugiau dėmesio prieš žiemą), o ieškantiems pigių, tačiau lengvai prižiūrimų, spalvingų variantų, puikiai tiks plastikiniai baldai. Rinktis tikrai yra iš ko – tereikia įvertinti savo poreikius.

 

Apskaičiuokite, kiek vietos šiam baldui galėsite skirti. Apsisprendus dėl medžiagos, pats metas pereiti prie dydžio – šiuo atveju Jūsų ir vėlgi laukia daugybė pasirinkimų. Bus lengviau, jeigu iš anksto pagalvosite, kurioje vietoje gultą statysite ir kiek tokių baldų Jums reikės. Kai kurie gultai yra itin prabangūs ir labiau primena sofą ar net lovą – tokiuose balduose poilsis būtų ypatingai komfortiškas, tačiau klausimas, ar toks sprendimas tikrai Jums reikalingas. Kartais geriau palikti vietos ir kitiems statiniams.

 

Įvertinkite gulto dizainą. Labai svarbu, kad naujasis Jūsų gultas susilietų su kiemo ar sodo aplinka – šie baldai dažnai džiugina ryškiais atspalviais ir įspūdingais dizainais, todėl teks gerai pagalvoti, kokia stilistika Jums patiktų labiausiai. Jei ryškių detalių netrūksta, labiau patartina rinktis neutralius atspalvius, tačiau jeigu eksterjeras gan nuobodus, ryškesni gultai gali jį subtiliai pagyvinti. Tačiau svarbiausia, kad šis baldas būtų gražus Jums – net ir tuomet, jei Jūsų nuomonė nesutampa su vyraujančiomis tendencijomis ar dažniausiai akcentuojamomis taisyklėmis.

 

Pagalvokite, ar lengvai galėsite jį perkelti. Jei ruošiatės dažnai keisti gulto vietą ar ketinate žiemai jam surasti jaukesnį kampelį, apie tai turėtumėte pagalvoti dar prieš pirkdami šį baldą. Lengvesnių konstrukcijų, sulankstomi ar ratukus turintys gultai bus kur kas lengviau transportuojami, tad jei ši savybė Jums aktuali, turėtumėte atsižvelgti į šiuos kriterijus.

 

Pasidomėkite gulto funkcionalumu. Prieš tai minėtos ypatybės toli gražu nėra viskas, kuo išsiskiria šie komfortą garantuojantys baldai. Gultai gali turėti dailius, nuo saulės saugančius stogelius ar transformuotis į kėdes, o jeigu pageidaujate, galite rinktis ir lengvai siūbuojančius modelius. Šiuo atveju nėra geriausio varianto – viskas priklauso tik nuo to, ko Jūs patys tikitės iš šių baldų. Daug įvairių tipų gultų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

Įsivardinkite biudžetą. Šių baldų vertė priklauso ir nuo funkcionalumo, ir nuo gamyboje naudojamų medžiagų – jeigu iš anksto žinosite, kiek ruošiatės išleisti šiems baldams, pasirinkimo procesas bus kur kas paprastesnis. Tačiau tikrai nereikėtų manyti, kad mažesnis biudžetas leis įsigyti tik prastesnės kokybės baldus: jei Jus domina patikimi, tačiau nebrangūs lauko baldai, išpardavimas ir kiti specialūs pasiūlymai padės suderinti visus prioritetus. Nepatingėkite jų paieškoti!

 

Apsisprendę dėl visų šių kriterijų, nesunkiai nuspręsite, kurie lauko gultai iš tiesų yra verti Jūsų dėmesio. Kai pasirinkimas toks platus, tikrai nesunku surasti pačius tinkamiausius!

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt