2019-05-24, penktadienis, 07:48.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:58, leidžiasi 21:30, dienos ilgumas 16:32.

Į Kėdainius atkeliauja 20 mln. eurų investicija!

2018-11-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Į Kėdainius atkeliauja 20 mln. eurų investicija!

Pramoninių ir medicininių dujų bendrovė „AGA“ investuoja 20 mln. eur į dujų gamyklą Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje.

 

2020 m. pradėsianti veikti oroskaidymo gamykla Baltijos rinkai tieks deguonį ir azotą. „The Linde Group“ priklausanti „AGA“ yra pramoninių dujų lyderė Šiaurės Europoje. 20 mln. eur investicija į gamyklą Kėdainiuose – tai strateginis bendrovės žingsnis siekiant aktyviai plėsti veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione.

 

Pasak įmonės vadovų, tokį sprendimą lėmė auganti vartotojų paklausa. „Norime žengti koja kojon su dinamiškai besiplėtojančia Baltijos šalių pramoninių dujų rinka bei didėjančiomis mūsų klientų, kurie veikia pačiuose įvairiausiuose sektoriuose, nuo lazerinio pjovimo iki elektronikos ir maisto gamybos, investicijomis“, – teigia Baltijos regiono verslo plėtros vadovas DaliusKlyvis.

 

Tai jau antroji „AGA“ oro skaidymo gamykla Baltijos šalyse. Išskirtinai aukšto automatizacijos lygio ir naujausius saugumo standartus atitinkančią gamyklą statys „Linde Engineering“, o tai, kad gamyklos vieta numatyta arčiau klientų, ne tik sumažins transportavimo atstumus ir laiką, bet ir žalą aplinkai.„Naujoji investicija – mūsų strategijos dalis.

 

Tikime, kad ji padės mums tapti įvairiapusiais pramoninių dujų rinkos lyderiais. Jau daug metų padedame savo klientams gerinti darbo našumą, saugą ir kokybę bei ieškome naujų dujų panaudojimo sričių. „The Linde Group“ ir „AGA“ tiki tvaria Baltijos šalių plėtra, tai ir lėmė šį investicinį sprendimą. Manau, tai puiki žinia visam Baltijos šalių verslo sektoriui“, – sako Baltijos regiono pardavimo ir rinkodaros vadovė Johanna Ylikoski.

 

                                                                                                                                                                    Dalius Klyvis
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai