2020-05-26, antradienis, 11:28.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:54, leidžiasi 21:34, dienos ilgumas 16:40.

Gudrybės, kurios padės sukurti prabangų eksterjerą

2019-08-01, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Gudrybės, kurios padės sukurti prabangų eksterjerą

Daugelis svajoja sukurti prabanga tviskantį eksterjerą, tačiau vis dar įprasta manyti, kad tokios idėjos reikalauja kur kas daugiau investicijų. Tačiau tik ne tuomet, jei žinote kelias esmines gudrybes – pasitelkę kelis svarbiausius patarimus, net ir neišleidę didelės sumos pinigų, džiaugsitės elegantiška ir prabangia kiemo ar sodo aplinka. Kaip sukurti tokią atmosferą?

 

Susikoncentruokite į įėjimą. Šią Jūsų eksterjero dalį matys kiekvienas, užsukęs į svečius, todėl logiška, kad paradiniam įėjimui reikėtų skirti daugiausiai dėmesio. Žinoma, tai nereiškia, kad kitas kiemo vietas galite apleisti, tačiau būtent ši zona turi atrodyti nepriekaištingai. Pasirūpinkite tvarkingais laiptais, įsitikinkite, kad lauko durys yra kokybiškos ir švarios, papuoškite šią vietą spalvingomis gėlėmis – taip sudarysite įspūdį, kad Jūsų namai yra labai puoselėjami.

 

Nevenkite ryškesnių spalvų. Maloniai nustebsite, kokią įtaką Jūsų puoselėjamai aplinkai gali padaryti vos keli ryškesni akcentai. Erdvė tuomet atrodo daug stilingesnė ir gyvybingesnė, todėl bent retkarčiais tamsesnius ar neutralius tonus patartina pakeisti spalvingesniais variantais. Tai gali būti tiek ryškesni baldai, tiek smulkesnės eksterjero detalės. Tiesa, persistengti šiuo atveju tikrai nereikėtų – prabangi atmosfera pirmiausia turi būti estetiška ir harmoninga, todėl chaoso turėtumėte vengti.

 

Kruopščiai prižiūrėkite veją. Tvarkingai nupjauta, žaliuojanti pievutė Jūsų kiemui taip pat prideda papildomo žavesio – juk bendras eksterjero vaizdas susideda iš smulkių detalių. Visgi, nors dėmesio turėtumėte paskirti ir jai, tai nereiškia, jog reikės imtis ypatingų ar daug laiko reikalaujančių veiksmų: užteks, jei reguliariai ją pjausite, saugosite nuo piktžolių ir retkarčiais patręšite. Galite būti tikri – tiek tikrai užteks, kad Jūsų pievutė atrodytų nepriekaištingai!

 

Daug dėmesio skirkite asmeniam komfortui. Prabanga dažnai siejama su patogumu – šį faktą pravartu prisiminti tuomet, kai ieškosite naujų lauko baldų. Pasirūpinkite, kad kėdės ar sofos būtų minkštos (jei reikia, įsigykite papildomas pagalvėles), o jeigu turite pakankamai vietos – rinkitės platesnius, dar patogiau įsitaisyti leidžiančius baldus. Papildomai galima pastatyti hamaką ar supamą krėslą: tokie baldai asocijuojasi su maksimaliu komfortu, todėl padės plėtoti ir prabangos įspūdį.

 

Sukurkite jaukų apšvietimą. Žavios lempučių girliandos ar įsmeigiami žibintai suteikia eksterjerui jaukumo ir taip padeda plėtoti magišką atmosferą, kuri ypatingai atsiskleidžia sutemus. Jei norite, kad Jūsų kiemas prabangiai atrodytų ir nakties metu, nepamirškite pasirūpinti šiais akcentais – tam puikiai tiks bet kokie lauko sąlygoms pritaikyti sodo žibintai. Jiems nereikės didelių investicijų, tačiau Jūs tikrai liksite patenkinti galutiniu rezultatu.

 

Pridėkite vandens šaltinį. Įprasta manyti, kad fontanai reikalauja ypatingai didelių investicijų, todėl papuošę savo kiemą tokia dekoracija, iš karto suteiksite jam daugiau vertės. Fontanas suteiks eksterjerui žavesio, o tyliai čiurlenantis vanduo padės dar geriau atsipalaiduoti. Visgi, labai išlaidauti tikrai nereikės – jei atidžiau apžiūrėsite rinkoje esančius fontanus, netruksite įsitikinti, kad jie parduodami labai prieinamomis kainomis. Platų šių ir kitų sodo prekių asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

Pritaikę šiuos patarimus savo kiemui, labai greitai galėsite mėgautis prabanga tviskančia aplinka. Visgi, vertėtų nepamiršti, kad toks eksterjeras geriausiai atsiskleidžia tuomet, kai erdvė nėra pernelyg apkrauta, todėl šias idėjas turėtumėte pritaikyti atsižvelgdami į savo kiemo ar terasos dydį.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt