2019-01-18, penktadienis, 13:29.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 08:29, leidžiasi 16:27, dienos ilgumas 7:58.

Futbolo klubo „Nevėžis“ futbolininkai pradėjo naują sezoną

2017-04-12, paskelbė www.mano Kedainiai.lt
Futbolo klubo „Nevėžis“ futbolininkai pradėjo naują sezoną

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, linkėdamas gero žaidimo ir išvengti traumų, į naująjį sportinį sezoną išlydėjo Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ futbolininkus.

 

„Kėdainių futbolas turi labai gražias tradicijas. Štai mūsų „Nevėžio“ klubas skaičiuoja jau 55-ąjį sezoną, o futbolas į Kėdainius atkeliavo gerokai anksčiau – prieš 93 metus. Tai prisimindami kaskart siekite pergalių ir sezonui pasibaigus pasipuoškite medaliais“, – linkėjo S. Grinkevičius.

 

Rajono vadovas viliasi, kad šiais metais pagerės ir stadiono aplinka, nes nors ir stadiono rekonstrukcija kelia daug rūpesčių, tačiau darbai pamažu juda.

 

„Tikimės, kad rekonstrukcija pagaliau eis į pabaigą, nes labai norime užbaigti stadiono tvarkymą“, – sakė S. Grinkevičius.

 

Prieš pirmąsias šio sezono rungtynes „Nevėžio“ futbolininkai susitiko ne tik su rajono meru, bet ir klubo rėmėjais, kad aptartų sezono planus.

 

Futbolo klubo „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas pabrėžė, kad naujame sezone bus permainų.

 

„Komandoje turime ir patyrusių, ir jaunų žaidėjų. Tikimės, kad šiemet sezonas bus geresnis, nei pernai, kai iki prizinės vietos trūko tik vieno žingsnio – likome ketvirti“, – sakė S. Skibiniauskas.

 

Klubo vadovui pritarė ir naujasis „Nevėžio“ treneris Marius Skinderis, kuris pasidžiaugė suburta komanda.

 

„Esame nusiteikę kaskart į aikštėje kovoti dėl pergalių. Žinoma, lengva nebus, bet turime svajonę pasipuošti medaliais“, – sakė M. Skinderis.

 

Kėdainių futbolo klubo „Nevėžio“ futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybes, pradžiugindami sirgalius, pradėjo gražia pergale – nugalėjo FK „Panevėžio“ ekipą.

 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai