2020-05-27, trečiadienis, 05:24.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:53, leidžiasi 21:36, dienos ilgumas 16:42.

Beglobiams gyvūnėliams reikalinga pagalba

2019-11-22, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Beglobiams gyvūnėliams reikalinga pagalba

3000 eur – tai suma, kuri reikalinga, kad išliktų Kėdainiuose Pifo veterinarijos klinikėlė ir galėtume tęsti pradėtus darbus.

 

Tiek kainuoja šios klinikėlės išlaikymas metams. 2 proc. paramos, deja, užtenka tik globotinių priežiūrai. Esame priversti paprašyti jūsų visų pagalbos. Mūsų organizacija akcentuoja prevencines priemones, todėl nuolat vykdome sterilizacijos, ženklinimo, vakcinacijos akcijas. Tačiau taip pat pagal galimybes globojame gyvūnus, juos gydome ir ieškome namų. Klinikėlė mūsų miestui yra labai reikalinga, nes turime bėdą su beglobėmis katėmis, nuolat turime vykdyti SSP programą, turime daug gyventojų, kurie neišgali sterilizuoti savo augintinio ir mes privalome jiems padėti.

 

Per klinikėlės gyvavimo laikotarpį sterilizuota ir vakcinuota 551 sulaukėjusi katė. Daugiau nei 1000 gyvūnų senjorams, socialiai remtiniems ir neįgaliesiems suženklinome ir sterilizavome nemokamai. Vykdėme projektus Kėdainių rajone (Krakių ir Josvainių sen.) kur teikėme veterinarines paslaugas su mobilia veterinarijos klinika, buvo sterilizuojami, vakcinuojami, ženklinami šunys ir katės, duodami vaistai nuo kirmėlių ir lašai nuo blusų, išduoti gyvūno sveikatos pasai. Veterinarinės paslaugos buvo suteiktos daugiau nei 600 augintinių. Pusei jų nemokamai, kitiems visas paslaugų komplektas kainavo vos 5 eur. Pačioje klinikėlėje gydėme ir globojome lygiai 500 kačių ir šunų. Naujus namus radome 437.

 

Pavasarį startuosime su nauju projektu, tačiau iki pavasario mes privalome išlikti. Ir tą padaryti galime tik su jūsų pagalba.  Padėkite padėti beglobiams.

 

VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“. Sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas "Swedbank". Mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama klinikėlei“.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt